Od piątku inaczej niż zwykle funkcjonuje wydział komunikacji w starostwie w Łowiczu, zwykle najbardziej oblegany ze wszystkich wydziałów.

Teraz, chcąc załatwić sprawy związane np. z rejestracją pojazdu, należy najpierw zadzwonić pod podany numer i umówić się na wizytę.

Petenci zainteresowani rejestracją lub wyrejestrowaniem pojazdów, wymianą lub odbiorem dowodu rejestracyjnego, zgłoszeniem nabycia lub zbycia pojazdów mogą dzwonić pod numery tel. 46/854-94-64, 46/854-94-65.

Aby załatwić sprawy związane z uprawnieniami do kierowania pojazdami i sprawy związane z transportem drogowym, należy dzwonić pod nr tel. 46/854-94-68 lub 46/854-94-67.

Osoby, które nie umówią się, nie są wpuszczane, pracownik starostwa sprawdza, czy interesant był zapisany – a obsługa odbywa się pojedynczo.

Jak nam powiedział starosta łowicki Marcin Kosiorek, jednocześnie urząd zawiesza wykonanie kary administracyjnej nakładanej na osoby, które w terminie 30 dni nie zarejestrują samochodu sprowadzanego z zagranicy – zawieszenie także ma na celu rozładowanie tłoku w wydziale komunikacji.

Wydział Komunikacji zmienia zasady funkcjonowania

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.