Nie bójcie się chcieć, wymagajcie od siebie nawet, gdyby inni od was nie wymagali, bądźcie odważni – to słowa, które padały dzisiaj, 14 czerwca na miejskim podsumowaniu roku szkolnego 2018/2019, które zostało zorganizowane w Szkole Podstawowej nr 3 na Korabce w Łowiczu.


W czasie uroczystości burmistrz Krzysztof Kaliński, wiceburmistrz Bogusław Bończak oraz przewodniczący Rady Miejskiej Henryk Zasępa wręczyli statuetki 44 uczniom – prymusom z najwyższą średnią i wzorowym zachowaniem, najlepszym sportowcom oraz osobowościom szkoły. Odebrali je uczniowie najstarszych klas szkół podstawowych oraz gimnazjów – miejskich i ze szkoły pijarskiej.

Kwiaty i podziękowania organizatorzy spotkania przygotowali też dla dyrektorów przedszkoli i szkół. Szczególne podziękowania odebrała Jolanta Urbanek, wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1, a wcześniej najpierw wicedyrektor, a potem dyrektor Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łowiczu. Z końcem roku szkolnego przechodzi ona na emeryturę.


Jolanta Urbanek przyjęła kwiaty i list z podziękowaniami z wielkim wzruszeniem, ona również dziękowała przedstawicielom władz, urzędnikom, koleżankom i kolegom za dobrą i wieloletnią współpracę.

https://youtu.be/jnTAse4mEpQ

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.