Dziś 21 kwietnia po godz. 11. na ulicy Jana Pawła II doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawca nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami.

Łowicz. Kolizja na ul. Jana Pawła II – uszkodzony samochód marki Renault.

Do zdarzenia doszło na odcinku ul. Jana Pawła II pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Tuszewską i Radziecką, a rondem na skrzyżowaniu z ul. Łódzką i Prymasowską. W tył samochodu marki Kia, którym kierowała mieszkanka powiatu łowickiego, uderzył Renault Laguna, za jego kierownicą siedział mieszkaniec Łowicza. Kierująca Kia zatrzymała się i sygnalizowała zamiar skrętu w lewo.

Oboje kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji nie został ukarany mandatem. KPP w Łowiczu złoży wniosek do Sądu Rejonowego w Łowiczu o dotkliwsze jego ukaranie – mundurowi uznali bowiem, że doszło w tym przypadku do rażącego naruszenia przepisów o ruchu drogowym, grozi mu w związku z tym czasowe zatrzymanie uprawnień do kierowania pojazdami.

6 komentarzy

  1. Każdemu może się zdarzyć stłuczka , ale żeby zaraz prawo jazdy zabierać , nikomu nic się nie stało. Idąc tym tropem to nie ustąpienie pierwszeństwa tez jest rażącym naruszeniem przepisów, wjazd na czerwonym świetle… to teraz już się za to zabiera prawo jazdy ????

  2. Właściciel KIA

    Babe to masz w nosie a od rozstrzygania o winie jest policja – bez takich komentów.

  3. jp za takie cos karac odebraniem PJ – zenada. a moze ta baba z kia wlaczyla kierunek sekunde przed skretem – czesto tak robia

    • żenada to takie komentarze 🙂 tym bardziej powinni ci zabrać prawko, jeśli nie wiesz że należy trzymać odległość, tak by móc się zatrzymać, gdy ktoś nagle hamuje…

  4. Zwykle zagapienie sie a moze i oslepienie przez słońce wazne ze nikomu nic sie nie stalo!

    • Niechcący to można bąka puścić, a nie kogoś pozbawić zdrowia lub życia. Nie umie jeździć to niech nie jeździ….

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.