Do usunięcia trzech gniazd os: dwóch na ul. Chrobrego w Łowiczu oraz w Zielkowicach zadysponowany został w piątek, 27 lipca, zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Łowiczu.

OSP Łowicz usunęło 3 gniazda os
OSP Łowicz usunęło 3 gniazda os

W Łowiczu przy ul. Chrobrego osy zagnieździły się w skrzynkach z licznikami i przyłączami gazowymi. Osoba opiekująca się jedną z posesji poprosiła o pomoc strażaków po tym, jak użądlony został inkasent sprawdzający stan liczników.

O drugą interwencję poprosił mieszkaniec tej samej ulicy widząc na miejscu strażaków.

Zgłoszenie o kolejnym gnieździe os wpłynęło do PSP podczas trwania akcji przy Chrobrego.

OSP Łowicz usunęło 3 gniazda os

6 komentarzy

  1. Janusz,w ratuszu tyz jest pelno ormowcow?Czy ormowcy sa zwolennikami chlania piwska na bloniach legalnie?A moze pod sejmem tyz dzialaja ormowcy,ktorzy uprzykrzaja zycie demonstrujacym przeciwko lamaniu konstytucji?

  2. Muszą większość nietypowych sytuacji załatwić strażacy, najlepiej za darmochę,
    ponieważ niektórzy policjanci prowadzą ochronę bandytów ORMO z Bochenia za naszą kasę.
    Czyli nasze podatki. Czy to jest zgodne z zasadami współżycia społecznego – Panie dzielnicowy Karasek.

  3. Taką mam refleksję, że strażacy to już są od wszystkiego. Pożar – strażacy, wypadek – strażacy, pompowanie wody – strażacy, reanimowanie zanim raczy dojechać pogotowie – strażacy, dziura w drodze, osy, szerszenie, kot na drzewie, kierowanie ruchem – wszystko to robią strażacy.
    Po co te wszystkie inne służby??? Dać więcej pieniędzy straży, dać sprzęt i ludzi, to wszystko załatwią. Dzięki, że jesteście strażacy!!!!!!!!!

  4. Brawo osp łowicz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.