Zawody Pucharu Polski w parach Strongman odbyły się w piątek, 21 czerwca na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łowiczu. Do Łowicza zawitała cała plejada znakomitych strongmanów, z łowiczaninem Konradem Karwatem na czele. Sędziami byli m.in. Mariusz “Pudzian” Pudzianowski i Dominik Abus.

Strongmani przyjechali na stadion wraz z motocyklistami z Łowickiego Klubu Motocyklowego No.16. Chwilę później rozpoczęły się widowiskowe konkurencje, np. przeciąganie ciągnika siodłowego, martwy ciąg (strongmani zaczęli od 300 kg), przenoszenie konstrukcji z dwoma motocyklami, przenoszenie konstrukcji samochodu, czy też wyciskanie tzw. “szkockiej belki”.

W przerwach między poszczególnymi częściami zawodów organizatorzy przygotowali konkurencje dla chętnych z publiczności – oprócz uznania publiczności, można było zdobyć w nich także nagrody rzeczowe.

Zawody Pucharu Polski w parach Strongman odbyły się w Łowiczu już po raz drugi i zgromadziły wielu widzów. Organizatorzy będą rozważali zorganizowanie w przyszłym roku zawodów międzynarodowych.

[AKTUALIZACJA]
Zawody Pucharu Polski Strongman w Łowiczu wygrała para Konrad Karwat i Robert Cyrwus!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów.

12 komentarzy

 1. Smok wawelski

  Inteligencja bije z tych zdjęć jak z komentarzy Anonima!

 2. Anonim!
  Do szpitala szybko!
  W Sochaczewie masz najbliżej, później przeniosą Cię do Gostynina.

 3. Jeśli komuś nie podobają się stongmani / bo brak inteligencji , zła organizacja …/ to można wybrać się do Muzeum Narodowego albo filharmonii bądź teatru. Ale “inteligentni” nie wiem czy Was na to stać / bo bilety drogie jak diabli/ i czy coś tam zrozumiecie. Nawet darmowych książek z biblioteki nie chce Wam się czytać.

 4. Organizacja i prowadzący jak zwykle w Łowiczu do niczego.

 5. Jestem zawiedziony, burmistrz wczoraj na Nowym Rynku zapowiadał, że dziś będą na OSiR Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów, a tu mieliśmy Puchar strongmenów.

 6. A jak by ich do orki podpiąć to i korzyść i ekologia by była.

 7. Cóż za inteligencja bije z tych zdjęć…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.