Jak informuje Łódzka Kolej Aglomeracyjna, dziś (15 kwietnia) jej pociągiem przejechał 15-milionowy pasażer. Szczęśliwą podróżną okazała się pani Urszula, mieszkanka Strykowa.

fot. ŁKA

Pani Urszula wybrała się dziś pociągiem relacji Łowicz – Łódź Widzew w odwiedziny do bliskich, a z ŁKA korzysta dość często, właśnie w tym celu.

W ramach niespodzianki 15-milionowa pasażerka ŁKA otrzymała srebrny bilet, dzięki któremu będzie mogła podróżować pociągami ŁKA bezpłatnie przez najbliższe pół roku.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna, spółka należąca do Samorządu Województwa Łódzkiego uruchomiła przewozy pasażerskie 15 czerwca 2014 roku. Jedną z pierwszych linii, na której pojawiły się pociągi ŁKA była właśnie linia Łódź – Łowicz. W minionym roku na tej trasie spółka przewiozła największą liczbę podróżnych. Frekwencja w pociągach stale rośnie. Według prognoz już za blisko 10 miesięcy możemy spodziewać się 20-milionowego pasażera ŁKA.

Źródło: ŁKA

9 komentarzy

  1. Kobieto nie chcij, nie chcij

  2. W sumie to nie do końca jest prezent. Pani została także wykorzystana (sprzedała swój wizerunek) do zareklamowania ŁKA w zamian za bilet o wartości nie większej niż ok 1000 PLN. Jeśli jej to pasowało to ok. Natomiast na rynku można za to oczekiwać od kilkuset do kilkunastu tysięcy w przypadku osoby nieznanej, a celebryci mogą zgarnąć nawet kilkadziesiąt tysięcy.

  3. Dlaczego nie z Łowicza do Łodzi tylko ze Strykowa, dlatego żeby bilet darmowy mało kosztował ŁKA

  4. Fajny prezent:)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.