Rzesza młodych tancerzy, aktorów, instrumentalistów i wokalistów rozwijających swoje pasje w ramach zajęć prowadzonych przez Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie wzięła udział w rozłożonym na dwa dni przeglądzie artystycznym.

Pierwszą jego cześć – taneczną – zorganizowano w piątkowy wieczór 31 marca w Szkole Podstawowej w Dobrej, a drugą – w poniedziałek 3 kwietnia w siedzibie OKiR w Strykowie.

Na scenie w Dobrej zaprezentowało się w sumie około dwustu tancerzy z różnych grup zespołu Agat, prowadzonego przez Agnieszkę Waszkiewicz, a także młodzi adepci tańca towarzyskiego z zespołu Twix, prowadzonego przez Bogumiłę Drobińską.

Z kolei w poniedziałek w Strykowie swoje talenty pokazali uczestnicy zajęć teatralnych, wokalnych i gitarowych. Grupa teatralna “Pod Sceną”, działająca pod kierunkiem Rafała Mikołajewskiego wystawiła “Bajkę trójkątną”, prowadzona przez Marka Nowickiego grupa wokalna “Samosiejka” zaśpiewała 9 utworów, a grupa gitarowa pod kierunkiem Rafała Tomczyka zagrała “Gitarową piosenkę”, do której wkrótce nagrywany będzie teledysk.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć udostępnionych nam przez Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.