Na studniówce głowieńskiego Liceum Ogólnokształcącego, która odbywa się dziś, 11 lutego, w Sali Bursztynowej w Kadzielinie, poloneza zatańczyło 16 par.

Dyr. Anna Lewandowska otrzymała od maturzystów Drzewo Genealogiczne Władców Polski. Lilianna Jóźwiak-Staszewska

Zanim jednak maturzyści wykonali opracowany przez nauczyciela Dariusza Kwiatkowskiego dostojny i widowiskowy układ oficjalnie rozpoczynający studniówkę,  głos zabrała dyrektor ZSL-G Anna Lewandowska, która podkreśliła , że jest to szczególne spotkanie.

  –  Szczególne pod różnym względem dla każdego z nas: uczniów, rodziców, pedagogów, ale również samorządowców. Na czas podsumowań będzie miejsce podczas innej uroczystości. Dzisiaj cieszmy się, bawmy się. Za oknem mroźny wieczór, ale myślę, że nasze serca przygotowane do wspólnej wspanialej zabawy – powiedziała dyrektor Lewandowska.

Rodzice maturzystów dziękowali nauczycielom strofami Wisławy Szymborskiej, a sami maturzyści na ręce dyrektor Anny Lewandowskiej przekazali Drzewo Genealogiczne Władców Polski. Jak zapowiedziała dyrektor, znajdzie ono w szkole swoje godne miejsce, by służyć wszystkim uczniom.

Studniówkowy wieczór z maturzystami postanowili spędzić również: burmistrz Głowna Grzegorz Janeczek oraz członek zarządu powiatu zgierskiego Wojciech Brzeski.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.