Dorota Zawadzka będąca psychologiem rozwojowym, a znana przede wszystkim z popularnego przed kilkoma laty programu „Superniania”, który emitowała telewizja TVN, przyjedzie do Szkoły Podstawowej w Kocierzewie Południowym.

Trzy odrębne spotkania: z uczniami, nauczycielami oraz rodzicami odbędą się we wtorek, 5 listopada w szkolnej sali gimnastycznej.

Najpierw, o godz. 11.00 Zawadzka spotka się z uczniami. Tematów spotkania jest kilka: Co może mały człowiek, Co siedzi w Sieci – jak mądrze i odpowiedzialnie korzystać z internetu? Z Żubrem na Ty – o uzależnieniach, jak się przed nimi bronić?

O godz. 13.00 zaplanowane jest spotkanie z nauczycielami. Poświęcone będzie skutecznym metodom nauczania.

O godz. 15.00, również w sali gimnastycznej, zaplanowane jest spotkanie z rodzicami m.in. o tym co należy robić by dzieci były grzeczne i przynosiły dobre oceny oraz o tym jak rozmijają się oczekiwania rodziców z potrzebami dzieci. Szkoła zaprasza wszystkich zainteresowanych.

Wspomniany program „Superniania” był programem typu reality show, który telewizja TVN emitowała od września 2006 do listopada 2008. Był o to polskie wydanie brytyjskiego programu „Supernanny”.

Fragment plakatu SP Kocierzew Południowy
Fragment plakatu SP Kocierzew Południowy

2 komentarze

  1. A po co???

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.