Na ulicach Żychlina, m.in. wzdłuż ulic Traugutta, Orłowskiego oraz Narutowicza, od poniedziałku do 6 grudnia, pojawiały się świecące ozdoby: świąteczne dzwonki i gwiazdki. Koło fontanny stanęła tradycyjnie duża choinka. I to wokół niej w niedzielę 10 grudnia staną stoiska z ozdobami świątecznymi.

Stoiska rękodzielnicze będą rozstawione już od godziny 9.00. Po raz kolejny wszyscy, którzy posiadają zdolności plastyczne będą mogli sprzedawać swoje wyroby i ozdoby na świąteczny stół.

O godz. 15.00 na placu koło fontanny pojawi się Mikołaj, który zorganizuje godzinną zabawę dla dzieci. Następnie o godz. 16.00 przewidziano oficjalne rozświetlenie choinki, która będzie towarzyszyć mieszkańcom miasta przez święta.

– Już od rana na placu koło fontanny ustawimy ścianę śnieżnej krainy, przy której mieszkańcy miasta będą mogli sobie robić pamiątkowe zdjęcia. Do dyspozycji najmłodszych będzie też Mikołaj, który lubi się fotografować – zachęca Adam Staszewski z Biura Promocji i Informacji Urzędu Gminy Żychlin.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.