W najbliższym czasie Zarząd Osiedla Zatorze przygotowuje dla mieszkańców dwa wydarzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Na każde z nich można zapisać się osobiście w siedzibie zarządu dzielnicy przy ul. Bolimowskiej lub za pośrednictwem maila.

Kadr z filmu „Czarodziejka Lili ratuje Święta” / Materiały prasowe

9 grudnia o godz. 16.45 zarząd dzielnicy zaprasza dzieci i młodzież do kina Fenix na bezpłatny seans filmu familijnego „Czarodziejka Lili ratuje Święta” (reż. Wolfgang Groos). Jest to opowieść o dziewczynce o imieniu Lili, która przywołuje przy pomocy czarów pomocnika Mikołaja z czasów średniowiecza. Rupert nie tylko nie odnajduje się we współczesności, ale coraz bardziej złości go fakt, że obecne święta sprowadzają się głownie do kupowania prezentów.

Z kolei 15 grudnia o godz. 17 w Restauracji „Polonia w Zaciszu” odbędzie się spotkanie wigilijne dla mieszkańców dzielnicy. Zapisy na seans filmowy dla dzieci i Wigilię osiedlowa będą przyjmowane w piątek, 7 grudnia, w godz. od 17 do 20 przy ul. Bolimowskiej (zaplecze Orlika) oraz elektronicznie za pośrednictwem poczty maila: os.zatorze@gmail.com.

W każdym przypadku należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz numer telefonu do kontaktu.

1 komentarz

  1. Kiedy się skończy to wywalanie pieniędzy na zabawianie ludu?