W niedzielę 30 czerwca nad zalewem Mrożyczka w Głownie odbędzie się Festyn Baniek Mydlanych i Święto Kolorów.

To plenerowa impreza dla dzieci i dorosłych. Święto Kolorów jest celebrowane poprzez posypywanie się kolorowym proszkiem. Farbki bez problemu zmywają się z ciała i spierają się z ubrań, niemniej najlepiej będzie założyć na siebie taką odzież, którą spokojnie można pobrudzić.
Niedzielne Święto Kolorów w Głownie rozpocznie się o godz. 17.00, a wcześniej, od 15.00, w tym samym miejscu (na terenie przy ul. Swoboda 2) odbywać się będzie Festyn Baniek Mydlanych z konkursami dla dzieci i atrakcjami w postaci robienia olbrzymich baniek, zamykania w bańkach itp.
Wstęp na obydwa wydarzenia jest bezpłatny. Z organizatorami imprezy można kontaktować się za pośrednictwem fanpage’u Święto Kolorów Holiki na Facebooku.

4 komentarze

  1. O prosze jaka obronczyni sie znalazla. Chyba Pani nie zauwazyla ze juz lipiec za rogiem a woda w zalewie bardziej syfiasta niz w zeszlym roku. Po Pani wypowiedzi wnioskuje ze za 3 lata jak wszystko pojdzie dobrze bedziemy mieli wode niczym w Bajkale. Zal mi Pani,ale jeszcze bardziej tych dzieciakow z wysypką po tej cudownej wodzie. Wygrali dlatego ze obiecywali gruszki na wierzbie i jeszcze dlugo nie bedzie mozna nikogo rozliczyc za ten chory pomysl

  2. Ciagle czekam kiedy Pan Snużkazacznie oczyszczac ten zalew,jakos nie widac tych jego cudownych eko metod,a woda w zalewie przypomina zupe delikatnie mowiac. Panie Snuzka czas przeprosic za obietnice bez pokrycia

    • Elżbieta Woldan-Romanowicz

      Oczyszczanie zalewu jest projektem wybranym przez mieszkańców do realizacji w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego Miasta Głowna. Realizacja tego zadania należy do władz miejskich, nie do autora-pomysłodawcy zwycięskiego projektu, bo to są jednak środki samorządowe. Według informacji z urzędu, we wtorek 2 lipca/środę 3 lipca mają być przeprowadzane aplikacje środków biologicznych w ramach oczyszczania kąpieliska.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.