Z okazji gminnego Święta Pań i Panów dziś w Popowie Głowieńskim wystąpili artyści Teatru Wielkiego z Łodzi i zespół Maraquja

Imprezę zorganizowano w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Popowie, a na scenie mieli też okazję zaprezentować się uczniowie i nauczyciele placówki.

Wieczór rozpoczął się od koncertu pt. “Usta milczą, dusza śpiewa” dyrektora i solistów Teatru Wielkiego w Łodzi. Artyści zaśpiewali najpiękniejsze arie operowe i operetkowe, a na bis wykonali razem utwór “Time to say goodbye”.
Po krótkiej przerwie, zagospodarowanej przez utalentowanych uczniów, nastąpiło przejście od klasyki w kierunku muzyki rozrywkowej za sprawą żeńskiego zespołu wokalno-tanecznego Maraquja.
Na koniec wieczoru zaplanowano zabawę taneczną w klimatach disco z zespołem Cosmo.

Relację ze Święta Pań I Panów zamieścimy w gazetowym wydaniu “Wieści”, a teraz zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

18 komentarzy

 1. Kunegunda

  Dno . Żenada. Szczyt głupoty.
  Niech do roboty weźmie się gminna komisja do walki z alkoholizmem

 2. To jest skandal ! Co się dzieje z tą szkołą …

 3. Jakie wartości przekazuje ta szkoła!!! uczniowie w roli pijaków i dyrektor, który na to pozwala, ba sam śpiewa o upiciu się!!! czy on widział wcześnie, co będzie przedstawiane na scenie? jeśli tak to czemu na to pozwolił? przecież taki perfekcjonista!!!!! a tu na jego oczach dzieci propagują alkoholizm!!!!!!!!

 4. Wstyd i żenada, czegoś takiego jeszcze w wykonaniu dyrektora szkoły i uczniów na terenie placówki oświatowej nie widziałam!!!
  Ja rozumiem, że salę można wynająć na jakąś imprezę, czasami 18+, ale że dyrektor i uczniowie!!! Brak słów!!!

 5. Jaki hejt?! Co ty człowieku piszesz? To wszystko to są fakty, a nie wyssane z palca plotki.
  Wójt obiecał rodzicom , że pomoże a tak naprawdę czekał aż szum wokół szkoły ucichnie. Panie wojcie pan zawsze byl dla mnie kandydatem numer jeden, ale teraz powiem tylko tyle: “trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym”

 6. Fajne występy, uśmiałem się za wszystkie czasy. Niech Pan wójt się nie przejmuje hej terakota. Kto nie był niech żałuje.

 7. Co tam się dzieje w tej szkole to ludzkie pojecie przechodzi, gdzie jest wójt?

 8. Krystyna

  Dyrektor działa pod płaszczykiem wójta, żeby w szkole w Popowie się poprawiło trzeba zacząć od wójta. O tym
  trzeba pamiętać w czasie wyborów.

 9. pomyslodawcy tego scenariusza powinni sie wstydzic!!!! Mariot, wódka, seksrozmowy o kobietach!!!!!!!wstyd, zero klasy, zdaje się, że to ta gorsza polonistka i katechetka układały scenariusz!!! to tylko świadczy o poziomie!!!!!!

 10. Grzegorz

  a tak naprawdę nikogo nie było, tylko mlodzież, mało rodzicow, przygnębieni nauczyciele i on!!!!!! Żenada

 11. Wioletta

  zgadzm się z tym co piszecie od dawna źle się dzieje w tej szkole no ale coz ryba psuje się od glowy mysle ze piosenka o wodzie w wykonaniu dyrektora to nic w porównaniu z jego romansem z pedagog skandal goni skandal uklady i ukladziki od lat pracuje w oswiacie o takich sytuacjach nie slyszalam jeszcze nigdy gdzie jest organ prowadzacy gdzie kuratorium czy nikt sie za to nie wezmie co musi sie wydarzyc zeby ktos cos z tym zrobil? kolejne posiniaczone dziecko? czy kolejne zwolnienie dobrego nauczyciela? a moze kolejna afera?

 12. Czego uczą w szkole w Popowie Glowieńskim nasze dzieci?!!!!!

 13. Macie rację! Mało ludzi, występy kontrowersyjne, dobrze ze chociaż zespół Cosmo przyciągnął trochę młodzieży.

 14. Wioletta

  Skandal co propaguje ta placowka nie dosc ze romanse seks afery przemoc wobec dzieci to jeszcze pijanstwo i piosenka dyrektora ktora namawia publicznosc do alkoholu

 15. zgadzam się z Piotrem, a do tego jeszcze Pan Dyrektor śpiewajacy utwór pt. “upić się warto” przed dużą publicznością dziecięcą. No niezły przykład daje szkoła 🙁 !

 16. Dla kogo ta impreza miała być? Bo chyba więcej było ludzi z Głowna niż z naszej gminy. Moze warto Panie Wójcie pomyslec nad innym rodzajem rozrywki dla mieszkancow? Do tego przedstawienie w wykonaniu uczniów w roli pijakow w drink barze! Szok! Ciekawe co na to kuratorium?!

 17. magdalena

  Dziękujemy Panie Wójcie za wspaniałą imprezę z okazji Dnia Pani i Pana.
  Życzymy Panu wytrwałości i siły w tej “brudnej” walce przedwyborczej.
  Dobro Pana zwycięży…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.