Około 100 osób, członków Klubu Seniora i ich przyjaciół spotkało się dzisiaj, 25 lipca, w restauracji Polonia w Zaciszu na imprezie integracyjnej, połączonej ze świętowaniem popularnych imienin.

Wśród solenizantów byli m.in. burmistrz Krzysztof Kaliński i przewodnicząca Klubu Seniora „Radość” Anna Bieguszewska.

Co prawda imieniny Anny przypadają w kalendarzu 26 lipca, ale w przeddzień obchodzi je Krzysztof, co było dobrą okazją, by połączyć te dwie okazje.

Jest pani wulkanem energii, a dla innych stowarzyszeń i szkół super przykładem! – mówił do szefowej klubu burmistrz Krzysztof Kaliński.

Z kolei Tadeusz Żaczek, dyrektor Łowickiego Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego oprócz życzeń dla przewodniczącej, przygotował dla niej oraz jeszcze jednej klubowiczki Krystyny Kunikowskiej niespodziankę w postaci dyplomu ukończenia przez obie panie w roku szkolnym 2016/2017 kursu w zawodzie florysty.

Anna Bieguszewska doceniła współpracę z innym stowarzyszeniami i miastem, a z okazji przypadających dzisiaj imienin Krzysztofa poprosiła o zaśpiewanie dla burmistrza i radnego Krzysztofa Olko chóralnego „Sto lat!”. Członkowie klubu pamiętali także o innych solenizantkach z 26 lipca, noszących imię Anna i Hanna, które zaprosili na środek.

Teraz już będą gościć się i bawić na zabawie tanecznej.

3 komentarze

  1. Jak Ania Krzysiowi, tak Krzysio Ani. Na wybory taka komitywa w sam raz

  2. do łowiczanina

    Mam podobne odczucia, ponieważ koszty imprezy ponosi?Jak myślicie?Przecież ani pani Ania, ani pan burmistrz nie płacą za przedwyborcze imieniny…..smutne

  3. łowiczanin

    wspaniałe kupowanie głosów za nasze pieniądze. Kółko wzajemnej adoracji. wspaniale.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.