W przyszłym tygodniu powinien być gotowy kosztorys prac remontowych w kamienicy pod nr 17 przy ul. Jana Pawła II w Żychlinie. Wykonują go pracownicy Samorządowego Zakładu Budżetowego na polecenie wiceburmistrza Zbigniewa Gałązki.

Mieszkańcy komunalnej kamienicy przy Jana Pawła II nr 17 mają nadzieję, że doczekają się w tym roku obiecanego remontu ich kamienicy fot. Dorota Grąbczewska

Jesienią ubiegłego roku obiecał on lokatorom komunalnej kamienicy, że remont, o który proszą od wielu lat zostanie przeprowadzony w 2019 roku. W budżecie gminy na ten rok nie udało się jednak inwestycji wprowadzić, ale samorządowcy mają na uwadze deklaracje składane przed wyborami.

W połowie sierpnia ubiegłego roku runęła frontowa część tego budynku. Wtedy wiadomo było, że remont w nim jest niezbędny.

Jaki powinien mieć zakres i skąd miasto planuje wygospodarować pieniądze na remont – przeczytasz w najnowszym numerze Nowego Łowiczanina dla Żychlina, Bedlna, Oporowa i Pacyny.

1 komentarz

  1. Gość_przelotny_serwisu

    Pani Dorota Grąbczewska już wiele razy udowodniła, iż nie potrafi napisać krótkiego artykułu w języku polskim. Zazwyczaj porażająca jest też niewiedza tej pani w opisywanym przez nią temacie. Stylistyka na poziomie dziecka podstawówki bywa lepsza. Zrozumienie tematu często także. Aby dalej, aby do przodu. Redakcjo! Czy Wam nie wstyd za tę panią?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.