Szkoła Podstawowa w Kocierzewie Płd. jest jedyną w powiecie łowickim, która bierze udział w 5. edycji konkursu Podwórko Talentów Nivea. Dzięki oddanym głosom może wygrać 1 z 15 placów zabaw o rynkowej wartości 250.000 zł.

Dzień Dziecka 2018 w szkole w Kocierzewie Płd. Dzieci na pewno ucieszyłyby się z nowego placu zabaw. Fot. Archiwum NŁ

Nivea wybuduje Podwórka Talentów w wybranych lokalizacjach w całej Polsce. Każde z nich będzie posiadać wydzieloną strefę sportową, naukową i artystyczną, które dzięki nowoczesnemu wyposażeniu mają stymulować sprawność, wiedzę i wyobraźnię dzieci.

W konkursie wygrywają lokalizacje, które zdobędą największą ilość głosów – po 5 w każdej z trzech kategorii. Szkoła w Kocierzewie Płd. mieści się w kategorii poniżej 20.000 mieszkańców.

– Zgłosiłam szkołę, ponieważ pomyślałam, że możemy coś zyskać mając przy tym dobrą zabawę. Szkoła może się wzbogacić o nowy plac zabaw, z którego na pewno ucieszą się uczniowie – powiedziała nam dyrektor Agnieszka Maliszewska. Dodała, że szkoła w Kocierzewie Płd. bierze udział w konkursie jako jedyna w powiecie łowickim, z nikim z naszego terenu nie konkuruje, dlatego tym bardziej warto na nią głosować.

Na szkołę w Kocierzewie Płd. można głosować codziennie do 20 czerwca po kliknięciu w ten link: https://podworko.nivea.pl/ranking?province_id=5&district_id=96&city=

1 komentarz

  1. Poprawny link.
    https://podworko.nivea.pl/ranking?province_id=5&district_id=96&city=
    Link zamieszczony pod artykułem sugeruje, że głosowanie już zakończone.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.