Około godziny 21 w restauracji “Polonia w Zaciszu” zebrał się sztab wyborczy KWW “Łączy nas Łowicz”.

Dokładnie o godzinie 20.54 pojawił się tam wraz z małżonką walczący o czwartą kadencję burmistrz Krzysztof Jan Kaliński – powitano go brawami.

Burmistrz podziękował wszystkim obecnym za wsparcie, zaznaczając, że z “najwierniejszymi” widzi się w takich okolicznościach już po raz czwarty. Szczególne podziękowania złożył jednak dwóm osobom – pełnomocnikowi komitetu Krystianowi Cipińskiemu i swojemu zastępcy Bogusławowi Bończakowi. Podkreślił, że to w nich miał największe oparcie w chwilach zwątpienia.

Mówił, że ten tydzień przyniósł już Łowiczowi bardzo dobre informacje, jak pozyskanie dotacji na budowę hali koncertowej przy Kaliskiej czy otwarcie ulicy Dmowskiego.

Wiceburmistrz Bogusław Bończak powiedział z kolei, że liczy, że wszystko rozstrzygnie się już dzisiaj, mając na myśli zwycięstwo Krzysztofa Jana Kalińskiego już w I turze. Powiedział, że zewsząd napływają sygnały o wysokiej frekwencji, co jego zdaniem wpłynie na korzyść KWW “Łączy nas Łowicz”.

27 komentarzy

 1. OBY wygrał Wolski;)

 2. Ja licze na pana Kalińskiego,obecnego burmistrza. bo dostaje od niego chociaz dodatek do mieszkania.a jakby wszedl Wolski to pieniądze odebral by biedńym ludziom,a ładowałby na koscioło wych pasozytów i pedofilów.

  • Jakie apanaże, dodatki otrzymują widoczne na zdjęciu Panie, Zosia, Grażynka, Ania, Maria itd. Warto trzymać z kim trzeba, warto, każdy grosz nie jest do pogardzenia, inni by tego nie dali, dlatego nie zostali przez trzymających władze wybrani. Sio dla tych którzy chcą odebrać nam diety, dodatki, zmieniać ludzi na stanowiskach dyrektorskich, nie chcemy zmiany , nam jest tak cieplutko, wygodnie , szczodry wujaszek, prawdziwie rodzinna atmosfera. Grunt to szczęśliwa rodzinka występująca pod pseudo Łączy nas Łowicz.

 3. Za bardzo byliście pewni siebie 🙂 druga tura Wolski wygra!!!

 4. Zdjęcie alkoholu na stołach i roześmiane osoby pełniące funkcje na stanowiskach miasta, jak np. dyrektorzy szkół – to przejdzie do historii, jako 17 lat waszego “rządzenia”. Smutne to i straszne,..

  • To co napisałeś to jest prawdziwa żenada. Ciekawe co taki urzędnik czy dyrektor by zrobił jakby wygrał kontrkandydat. Niestety w nsz,ym mieście powstała taka klika i beton jak niegdyś w PZPN. Kiedyś i tem beton pęknie. Młodzi podrosną i zrozumieją, że zrobiono ich w balona.

  • Jezuuu jak Panu nie wstyd. Co za ostentacja to tak nie powinno być.

  • Tak władza miasta traktuje urząd który piastuje, dostatnie koryto z którego można żłopać do woli… tak się mocno do niego uczepili swoimi pazurami, pozostaje tylko to koryto rozwalić.

 5. Dla mnie tylko nie Wolski pod najgorsze złodzieje

 6. Oby Wolski albo Kaliński a nie te farbowane lisy z pO PSL N i SLD

 7. Pan Burmistrz Kaliński!!! Innego sobie nie wyobrażam. Całą rodziną trzymamy mocno kciuki.

 8. Tylko BURMISTRZ KALIŃSKI!!! i oby w pierwszej turze. Trzymam mocno kciuki.

 9. Powodzrenia Panie Burmistrzu,Ja i moja rodzina trzymamy za Pana kciuki!

 10. kto tam wygrywa ? kiedy bedzie wiadomo. Ja tam jestem za Wolskim bo jest z PiS. …bo obiektywnie to jest słaby kandydat ale może sie wyrobi.
  ..byle tylko nie PO .N PSL

 11. Za czyje ta biba z Carlo Rossi ??

 12. Tylko Wolski! 😉

 13. Za czyje ta biba z Carlo Rossi ???

 14. Pilnuj belfrze tablicy!

 15. Wiceburmistrz liczy na zwycięstwo w pierwszej turze i kolejne 0,5 miliona z naszej kasy. Wziął już ponad milion za pierdzenie w stołek i robienie atmosfery.

 16. Człowiek od pomników smoleńskich, głupich ławek, pomników papieskich i tym podobnych bzdur powinien już dawno zostać odcięty od przyspawanego stołka.

 17. wąsacz przegrałeś