Formę koleżeńskiego spotkania przybrało oczekiwanie na wyniki wyborów samorządowych w sztabie wyborczym KW Prawo i Sprawiedliwość.

Członkowie tego ugrupowania i ich bliscy ok. godz. 21.00 spotkali się w Zakładzie Aktywizacji Zawodowej przy ulicy Powstańców w Łowiczu.


– Jesteśmy pełni optymizmu – mówi nam o spodziewanych wynikach wyborów w Łowiczu Michał Trzoska, szef sztabu KW Prawo i Sprawiedliwość. Wielu członków tego ugrupowania uważa, że realnym scenariuszem w wyborach na burmistrza będzie II tura z udziałem ich kandydata.

Póki co lokalni kandydaci PiS śledzą wyniki sondażowe dla dużych miast, które podają już telewizje. Nie ukrywają, że są nimi zawiedzeni, szczególnie jeśli chodzi o Łódź i Warszawę.

Tagi:

11 komentarzy

 1. Panie Wolski idź już do domu. Nie dla Pana ratusz.

 2. Wyborcy Siewiery i Sobczaka, tak w połowie wybiorą Kalina a druga połowa nie pójdzie na II ture… Wolski moze zapomniec o wygranej…

 3. To kościół na górkach mamy zagwarantowany

 4. Brawo Wolski! W drugiej turze ppkażemy ŁnŁ ze nie ma zgody na ich układy. Druga tura dla Wolskiego.

 5. Powtorzy sie Łodz,Hania Zdanowska wam pokazala gdzie wasze miejsce!!!W PISdu!!!Do boju Kalin!!!Cala naprzod!!!

  • W Łodzi ponad 60% głosujacych poparło Zdanowska, w Łowiczu ponad 60% głosujących NIE poparło Kalina. Więc tak, zintegrujemy się i powtórzymy wynik z Łodzi żeby w końcu uwolnić się og Kalińskiego i ŁnŁ. Chcemy zmiany nie starych układów!

 6. Gratulacje Jakub!!!! 🙂 Druga tura będzie Twoja!

 7. ciekawe, frazesy na gębie że Łowicz, a na stole napoje nie mające nic wspólne z tym miastem, ba, krajem, żenada ten cały pis

 8. oj chyba się nie uda Kubusiu 🙁

 9. No ciekawe czy wolski załapie się do 2 tury ?