Personalizowane gadżety dla Twojej firmy

W bogatej ofercie importera i producenta Printmar znaleźć można wiele gadżetów reklamowych, które świetnie się sprawdzą w roli upominków dla klientów bądź pracowników. Asortyment hurtowni pozwala na zakup różnego rodzaju pendrive’ów, powerbanków, reklamowych smyczy i długopisów. Poza świetną jakością produktów liczyć można także na ich oryginalny design – dostępne są bowiem zarówno plastikowe, jak i drewniane czy metalowe gadżety. Każdy z nich może zostać wzbogacony o wykonywany na zamówienie nadruk bądź grawer przedstawiający logo firmy czy specjalną dedykację. Poznaj najchętniej zamawianie produkty!

Pendrive: twister, skórzany czy wersja montowana w długopisie?

W ofercie producenta Printmar królują personalizowane pendrive’y. Wśród dostępnych wariantów znaleźć można pamięć USB typu twister z obrotową blaszką, eleganckie metalowe pendrive’y typu slim, które świetnie nadają się pod grawer laserowy oraz drewniane wersje przypominające wisiorki. W asortymencie znajdziemy także eleganckie, skórzane pendrive’y, które mogą funkcjonować jako breloczki do kluczy, oraz przenośną pamięć USB montowaną w… długopisie. Brzmi jak idealny gadżet do biura – solidny, metalowy długopis, który w górnej części zamontowany ma pendrive USB 2.0 o pojemności od 2 do 64 GB. Taki gadżet można dowolnie spersonalizować dzięki nowoczesnej technologii grawerowania laserowego. Ten rodzaj znakowania należy do najbardziej trwałych – jest odporny na ścieranie i wilgoć, świetnie radzi sobie też z innymi czynnikami zewnętrznymi.

Długopisy – najsłynniejszy nośnik reklamy

Jeśli już o długopisach mowa, w asortymencie hurtowni znaleźć można także różne rodzaje długopisów reklamowych – zarówno plastikowe, jak i nieco bardziej eleganckie, metalowe. Te ostatnie to przede wszystkim popularne egzemplarze uznanej na całym świecie marki Parker. W ofercie Printmar figurują przede wszystkim modele IM, Jotter, URBAN i Vector, które świetnie prezentują się wraz z oryginalnym, wykonanym na zamówienie grawerem. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej printmar.pl!

Komentowanie nie jest możliwe.