2 czerwca w firmie SOX w podłowickim Jamnie świętowano 2. urodziny Szumisia, czyli pluszowego misia, który wydaje z siebie szum działający uspokajająco na niemowlę. Maskotki, po którą coraz chętniej sięgają rodzice.

Marcin Gawroński jeden ze wspólników Fabryki Szumisiów prezentuje nową kolekcję użytecznych maskotek.

Z okazji urodzin firma zaprosiła m.in. współpracujących z nią dystrybutorów, aby podzielić się dotychczasowymi doświadczeniami, a także zaprezentować nowy produkt i jego możliwości.

Fabryka Szumisiów jest prowadzona od 2015 roku przez dwoje wspólników z Warszawy Annę Skórzyńską, która opierając się na własnych doświadczeniach wymyśliła szumiące misie oraz Marcina Gawrońskiego, który prowadzi firmę SOX, znaną jeszcze do niedawna z produkcji etui do telefonów komórkowych. Obecnie Szumisie zdominowały produkcję w podłowickim zakładzie i zaczęły podbijać Europę, trafiając do łóżeczek coraz większej ilości niemowląt.

Jak zapowiedział Marcin Gawroński, na rynek niebawem trafią Szumisie, w nowej formie, które będą współpracowały z telefonami komórkowymi rodziców, dzięki czemu będą oni mogli m.in. wybierać rodzaj i natężenie emitowanego szumu.

Więcej o nowościach przygotowywanych przez „Fabrykę Szumisiów” w najbliższym wydaniu Nowego Łowiczanina

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.