Decyzją wyborców z okręgu nr 1 w Strykowie radnym Rady Miejskiej wybrany został Tadeusz Rosiński. Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej odbyły się wczoraj, 10 lutego.

Startujący ze swojego komitetu Tadeusz Rosiński uzyskał poparcie 113 osób spośród 239, jakie oddały swój głos podczas wczorajszych wyborów uzupełniających. Nieco mniej głosów oddano na jego kontrkandydatów, czyli Julię Ciołek – 66 głosów oraz Andrzeja Pożarlika – 59 głosów. Jeden głos okazał się nieważny.

Tadeusz Rosiński

– Jestem zadowolony ze swojego wyniku i tego, że udało mi się zwyciężyć. Zapewniam, że będę aktywnie działał na rzecz lokalnej społeczności i naszego miasta. Dam z siebie wszystko – powiedział nam nowo wybrany radny.

Zaprzysiężenie radnego prawdopodobnie odbędzie się w czasie najbliższej sesji Rady Miejskiej, czyli pod koniec lutego.

Frekwencja w czasie wyborów wyniosła 37%.

10 komentarzy

 1. A z tego okregu ktos byl plciowy i mlody?

 2. ja bym chciała aby nasi radni byli lepiej przygotowani merytorycznie bo na ostatniej sesji głosowali tak aby wszyscy byli zadowoleni tylko nie my mieszkancy dobrze ze jest transmitowana na zywo to wiemy jak głosuja radze czytac ustawy bo to prawo jest na pierwszym miejscu

 3. Droga Mieszkanko cóż to za patologie ma nowy radny, no chyba nie zarybianie zbiorników i budowa pomników na stu lecie niepodległości. Tak się składa ,że znam trochę nowego radnego i ręczę Ci ,że jest to człowiek jak najbardziej płciowy. I jeszcze jedno jak rozumieć solidarność młodzieżową , katolicką- kobiecą. Co to jest i z czym można to skonsumować. Co to za podziały chcesz tworzyć? Czy nie będąc kobietą , czy katolikiem czy młodym możemy być solidarni czy nie? Czy tylko to przypisane jest kobietą , katolikom i młodym? Śmiech na sali.

 4. Puknij się w głowę człowieku.Wypisujesz bzdury. Może czas uznać porażkę za fakt i dać spokój.

 5. Budujemy nowy pomnik budujemy , zarybiamy zalew zarybiamy tralala tralala takich radnych Stryków ma.
  Pozdrawiam

 6. Znów założy komitet budowy pomnika teraz na Kaczyńskiego najlepiej obok swojego kościoła. Śmiech na sali.

 7. Mieszkanka

  Tragedia z patologią człowieka bez płciowego wybrać. Kobiety, katolicy, młodzież gdzie wasza solidarność. Burmistrza młodego wybraliście a radnego starego.

  • A to marsjanie wybrali jego, czy mieszkańcy? W demokracji normalny człowiek szanuje wybór i nie trolluje.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.