Przedszkole nr 4 „Słoneczko” w Łowiczu zostało jednym z beneficjentów konkursu pod nazwą „Nasze ekologiczne pracownie”, który niedawno rozstrzygnął Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Dzięki nadesłanej wizualizacji wiemy, jak będzie wyglądał ogródek dydaktyczny, który został dofinansowany przez WFOŚiGW w Łodzi kwotą 50.000 zł. Wniosek na to zadanie został złożony przez Zakład Ekonomiczno-Administracyjny w Łowiczu w imieniu miasta Łowicz.

– Współpraca z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w zakresie edukacji ekologicznej w przedszkolach miejskich rozpoczęła się w 2010 roku. Obejmowała ona współfinansowanie realizacji programów wspólnych dla wszystkich przedszkoli oraz utworzenie w poszczególnych przedszkolach ogródków dydaktycznych i innych indywidualnych programów ekologicznych – podkreśla Joanna Mostowska, dyrektor Zakładu Ekonomiczno-Administracyjnego w Łowiczu.

O wszystkich beneficjantach programu Nasze ekologiczne pracownie pisaliśmy tutaj: https://lowiczanin.info/w-wielu-szkolach-powstana-nowe-pracownie-ekologiczne/

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.