Łowicki szpital wprowadził, dając dobry przykład, bardzo szeroką profilaktykę anty-covidową: każdy przyjmowany pacjent czy pacjentka poddawani są testom na koronawirusa. To procedura dla dobra pacjentów: na oddział będą trafiały tylko osoby, które mają wynik ujemny testu.

Dr Adam Skoneczny - ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego szpitala w Łowiczu. Fot. NŁ
Dr Adam Skoneczny – ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego szpitala w Łowiczu. Fot. NŁ

Dlaczego tak postąpiono, co ta praktyka daje pacjentom, kiedy można się spodziewać wznowienia planowych zabiegów – o tym wszystkim piszemy w najnowszym Nowym Łowiczaninie, rozmawialiśmy na ten temat z ordynatorem oddziału ginekologiczno-położniczego Adamem Skonecznym i dyrektorką ZOZ Urszulą Kapustą-Tymoshchuk. Tekst do przeczytania także w wydaniu cyfrowym.

3 komentarze

  1. Zostałam dzieckiem przyjęta natychmiast tylko byłam izolowania do czasu wyniku. Nie wiem skąd takie informacje ….A to ze czeka sie tyle czasu to niestety nie zależne od naszego szpitala tylko od laboratorium w którym wykonywane są badania A niestety nie jest to nasze przyszpitalne.

  2. Tak,tylko na wyniki się czeka dwie doby i dopiero pacjent zostaje przyjęty do szpitala, może być za późno dla niektórych

  3. ofiara mafii łowickiej

    Brawo!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.