Zbliża się 20. Och! Film Festiwal, który z okazji jubileuszu poprzedzony zostanie przeglądem najlepszych tytułów ostatnich lat w ramach projektu The Best Och! Będzie je można oglądać w sali studyjnej kina Fenix już od 4 do 13 stycznia, zawsze o godz. 19.00.

The Best Och! to 10 tytułów filmowych, a pośród nich absolutne hity, np. obsypany nagrodami dramat „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” (reż. Martin McDonagh, 2017); czarna komedia „Dzikie historie” (reż. Damián Szifrón, 2014); a także efekt niewinnej zabawy, polegającej na upublicznieniu przez grupę przyjaciół otrzymanych w czasie spotkania wiadomości SMS, e-mail i połączeń telefonicznych w filmie „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” (reż. Paolo Genovese, 2016).

Projekt jest współfinansowany przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny oraz Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych, dlatego bilety na te seanse są tańsze, kosztują 13 zł.

Natomiast właściwa, 20. edycja Och! Film Festiwalu organizowana przez DKF „Bez Nazwy” odbywać się będzie dwa tygodnie po tej retrospekcji, od 26 stycznia do 24 lutego 2019 roku, w obu salach kina Fenix.

Komentowanie nie jest możliwe.