Już dzisiaj, w piątek 15 listopada rozpocznie się 17. odsłona festiwalu Tipes Topes. W ciągu trzech wieczorów, od 15 do 17 listopada, czekają na nas: ciekawe spotkanie z Marcinem Świetlickim i Mariuszem Czubajem, koncert zespołu Alameda 5 oraz pokaz filmu „Obywatel miłość”.

Materiały ŁOK

Tipes Topes to cykliczny projekt, który zadebiutował w 2001 roku pod patronatem Łowickiego Ośrodka Kultury. Program zawsze jest tak dobierany, aby oscylował wokół promocji alternatywnych form kultury i sztuki współczesnej z akcentami na muzykę, film i poezję.

Pierwszego dnia o godz. 19 w klubie HopKultura odbędzie się spotkanie autorskie z pisarzami i muzykami Marcinem Świetlickim i Mariuszem Czubajem, którzy opowiedzą o swoich najnowszych książkach oraz o związkach muzyki z literaturą. Na to spotkanie nie obowiązują bilety.

Nazajutrz w tym samym miejscu o godz. 20 rozpocznie się koncert kwintetu Alameda 5. Bydgoska grupa przyjedzie do nas z wydanym na początku 2019 roku albumem „Eurodrome”, który powstał w wyniku eksploracji rytmiki afrykańskiej i latynoamerykańskiej, inspiracji post-punkiem i post-minimalizmem. Kupując bilety w przedsprzedaży zapłacimy za nie 10 zł, zaś w dniu koncertu ich cena wzrośnie do 20 zł.

Na niedzielę 17 listopada o godz. 18 w kinie Fenix zaplanowano projekcję filmu „Obywatel miłość”, który pokazuje nieznane oblicze Grzegorza Ciechowskiego, lidera i wokalisty zespołu Republika. Bilety w cenie 15 zł można nabyć w kasie kina Fenix i online.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.