Dzisiaj, tj. w piątek 22 maja około godz. 13.30 doszło do tragicznego wypadku w Polesiu w gminie Łyszkowice. 67-letni mężczyzna jechał ciągnikiem drogą prowadzącą przez wieś i z nieustalonych przyczyn uderzył w zapakowany na poboczu Renault Scenic. Pomimo prób reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził jego zgon.

Na miejscu wypadku nasz reporter usłyszał od naocznego świadka, że 67-latek prawdopodobnie stracił przytomność i w takim stanie bezwładnym jechał przez pewien czas, zanim uderzył w samochód.

Wszyscy są poruszeni tragedią, bo mężczyzna był mieszkańcem Polesia, był tam znany i szanowany. Przez wiele lat pracował na kolei, niedawno przeszedł na emeryturę.

Policja prowadzi na miejscu wypadku czynności, aby wyjaśnić przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Aktualizacja:

Potwierdziły się nasze ustalenia, że mężczyzną, który poniósł śmierć w tym zdarzeniu był 67-letni mieszkaniec powiatu łowickiego.

Rzecznik policji Urszula Szymczak potwierdziła też, że mężczyzna zasłabł za kierownicą ciągnika rolniczego marki Władimirec, po czym zjechał z drogi i uderzył w zaparkowany poza drogą publiczną, na polu, samochód Renault Scenic.

Mimo wysiłków medyków i strażaków, którzy przez długi czas prowadzili reanimację, mężczyzny nie udało się uratować. O godzinie 14.28 lekarz stwierdził zgon.

 

1 komentarz

  1. Kondolencje dla całej rodziny.Odszedł wspaniały człowiek.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.