Podobnie, jak w latach ubiegłych, Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt Arkadia prowadzi w grudniu akcję “Paczka dla Zwierzaczka”.

Zgodnie z nazwą, celem akcji jest przygotowanie paczek dla zwierząt, które aktualnie przebywają w Przytulisku w Głownie. Chcący wziąć udział w akcji najpierw muszą wejść na stronę internetową www.przytuliskoglowno.pl/akcje/paczkadlazwierzaczka2017.

Na stronie znajdują się zdjęcia przebywających w Przytulisku zwierząt oraz krótkie listy, informujące o tym, co danemu psu lub kotu jest najbardziej potrzebne. Potrzeby są różne, ale najczęściej to po prostu żywność, ale też żwirek, legowiska, transportery, zabawki, koce, miski itp. Gdy już wybierzemy, dla którego zwierzaka chcemy stworzyć paczkę, kontaktujemy się z wolontariuszem, pisząc na adres mailowy kasia@przytuliskoglowno.pl.

Przygotowaną paczkę można dostarczyć samodzielnie lub przesłać na adres Przytuliska (ul. Piaskowa 37, 95-015 Głowno). Druga możliwość do przekazanie paczki wolontariuszom. Będą je oni odbierali z różnych miast np. w Warszawie, Pruszkowie, Strykowie, Łodzi, Zgierzu, Wrocławiu czy Walewicach).

Trzecia opcja to dokonanie darowizny na rzecz Przytuliska. W tytule wpisujemy “Paczka dla Zwierzaczka imię wybranego zwierzęcia” (Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt “Arkadia” w Głownie, ul. Sporna 3, 95-015 Głowno; numer konta: 49 8787 0000 0024 6482 2000 0001). Na paczki TPZ Arkadia czeka do 20 grudnia. Wielki finał akcji zaplanowano na 23 grudnia, o godzinie 10.00 w Przytulisku.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.