Od godzin popołudniowych trwa dzisiaj, w niedzielę 28 maja, Domaniewicka Majówka. Jest to największa impreza plenerowa w gminie Domaniewice.

Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Na scenie najpierw wystąpił Zespołu Pieśni i Tańca “Kalina”. Dla dzieci przygotowano z kolei piknik z animatorem. Motywem przewodnim byli piraci. W tym samym czasie niedaleko trwał Turniej Wsi. Zmierzyło się ze sobą 5 sołectw. Zmagania były różnorakie. Od ujeżdżania sztucznego byka, po bieg w alkogoglach.

Impreza w Domaniewicach potrwa do późnego wieczora. Na scenie pojawił się zespół Remedium. Około godziny 21.00 swój koncert da gwiazda wieczoru, czyli taneczny zespół Power Play. Ich występ ma potrwać do około godziny 22.00. Na zakończenie Domaniewickiej Majówki przewidziana jest zabawa taneczna, która potrwa mniej więcej do 23.30.

Na terenie Domaniewic nie brakuje też innych form spędzania czas. Na dzieci czeka wesołe miasteczko z darmowymi dmuchańcami czy też wspomniany wcześniej byk. Nie brakuje też różnorodnych straganów z zabawkami, watą cukrową itp. Można także skorzystać z punktów gastronomicznych.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.