Pokazy taneczne w wykonaniu utalentowanych tancerzy z całej Polski czekają dziś (12 maja) na mieszkańców gminy Głowno. W południe w budynku Zespołu Szkół w Popowie Głowieńskim rozpoczął się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Głowno.

Na parkiecie widzowie zobaczyli dziś popisy uczestników z całej Polski, m.in.: Łodzi, Warszawy, Kielc, Pabianic, Olsztyna i Częstochowy. Łącznie było to 120 pokazów tanecznych w stylu standardowym i latynoamerykańskim.

– Pary, które dziś zaprezentowały się publiczności to osoby posiadające ogromny talent i potencjał. Trenują one ok. 3-4 razy w tygodniu, a nawet częściej. By wziąć udział w turniejach tanecznych trenują przez cały rok – powiedziała naszemu reporterowi organizatorka imprezy Małgorzata Kotlicka-Fidurska, trener ze szkoły tańca “Jedynka” z Łodzi, która wraz z mężem Jackiem Fidurskim przygotowała do rywalizacji niektórych spośród dzisiejszych uczestników.

Przed publicznością finałowa część tanecznego pokazu, która właśnie się rozpoczyna.

9 komentarzy

 1. Zamiłowany

  To my nie mieliśmy takiego szczęścia—-jesteśmy z Głowna…a szkoda.

 2. Byłem widziałem nie płaciłem i było super szczególnie prowadzący pozdrawiam

 3. Ja też byłem i nic nie płaciłem. Jak w tamtym roku powiedziałem że jestem z gminy i miałem imprezę za darmo

 4. A ja pokazalam dowód i Panie wpuścił mnie z mężem bez problemu. Dziękujemy za tą atrakcję.

 5. Ja tez weszłam za darmo , było cudnie.

 6. Zbyszek

  wstęp dla mieszkańców był bezpłatny wystarczyło powiedziećże jest się mieszkańcem gminy Głowno. Ja wszedłem z rodziną bez problemu

 7. A karakan z żoną nie próbował swoich sił na parkiecie?

 8. Zamiłowany

  No pięknie ….ale bilety po 20 zł od osoby—trochę przesada,Byłem z rodziną w tym 2 dzieci….no i nie wszedłem bo za drogo. Dzieci by nie siedziały cały czas…no i nic nie widziałem.Byliśmy po południu a za bilet i tak trzeba by zapłacić. Poprzednim razem wstęp był niepłatny…..Można? można!!!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.