Jeszcze do około godziny 17.00 w budynku dworcu PKP w Głownie potrwają dzisiaj, 11 marca, atrakcje związane z szóstym dniem festiwalu “Kolej na kobiety”. Z tej okazji przygotowano minitargi “Promuj się lokalnie” oraz cykl porad pod hasłem “Beauty Express”.

W ramach targów swoje stoiska przygotowały firmy zajmujące się m.in. krawiectwem, florystyką, kosmetykami, ale także salon optyczny czy Klub Sportowy “Głowno w biegu”. Nie brakuje także atrakcji dla dzieci, w tym zabaw z animatorem czy też możliwości sprawdzenia swoich talentów plastycznych. Chętni mogą sobie także robić pamiątkowe zdjęcia na festiwalowej ściance.

Z kolej w ramach “Beauty Expressu”, można skonsultować się z fryzjerem, optykiem, masażystą, wizażystką, kosmetyczką, stylistką mody czy dietetyka.

Jeszcze dziś wieczorem, o godzinie 19.00, w ramach festiwalu, w kawiarni “Herbaciany Zakątek” przy ul. Zgierskiej zaplanowano wieczór karaoke pt. “… kobiety i śpiew”. Impreza potrwa do ok. 22.00.

Niedziela, 12 marca, będzie ostatnim dniem festiwalu. O godzinie 10.00 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 odbędzie się otwarty trening z grupą KS Głowno “W biegu”, pod hasłem “Biegać każdy może, czyli sport to nie mord”.
O godzinie 11.00 w Szkole Podstawowej nr 2 odbędą się warsztaty”Fajna rodzinka – nie tylko na zdjęciu – czyli jak wychowują nas dzieci?”, prowadzone ponownie przez Izabelę Kobierecką i Agnieszkę Ptasińską. Również w “Dwójce” o godzinie 15.00 spotkanie z autorką bloga “Krystyno, nie denerwuj matki” Michaliną Grzesiak.

Wielki finał festiwalu o godzinie 17.30 w dworcu PKP. W jej ramach przewidziane są pokazy mody: “Bergamo by Jolanta K.”, “Fobya.com”, “Prima Fitness” i “KO-KA”. Zaprezentowana zostanie także autorska kolekcja gościa specjalnego: Angeliki Józefczyk. Wystąpi łódzki zespół Billie Jean. Rozstrzygnięte zostaną festiwalowe konkursy. Przewidziano także tort i możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć “na ściance”.

1 komentarz

  1. “w kawiarni “Herbaciany Zakątek” ”
    Na przyszłość proponuję chociaż zerknąć co się wypisuje za bzdury… Herbaciarnia Zakątek, a nie jakaś kawiarnia…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.