W centrum konferencyjnym „Szkiełka” trwa dzisiaj, 12 czerwca, od godziny 10 walne zgromadzenie Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu.

 
W obradach, zwołanych w zwyczajnym trybie, które prawdopodobnie zakończą się popołudniu, bierze udział zarząd spółdzielni (czyli prezes Iwona Grzybowska oraz jej zastępcy Łukasz Siewierski i Andrzej Chomyszczak), rada nadzorcza oraz delegaci, wybrani na zebraniach rejonowych w ubiegłym roku na 4-letnie kadencje.

Poprzednie walne zebranie miało miejsce 21 listopada i to wtedy zapadły kluczowe dla najbliższej przyszłości OSM decyzje, w tym ta o dalszym funkcjonowaniu jako samodzielny podmiot. Tym razem w programie obrad nie ma punktów o aż tak strategicznym znaczeniu.

O tym jakie ustalenia zapadną tym zebraniu, będziemy jeszcze w Nowym Łowiczaninie informować.

 

13 komentarzy

 1. Rado nadzrcza a gdzie rozliczenie byłej Pani prezes i zgłoszenie do prokuratury o jej nadłużyciach ? Rada nadzorcza to nie tylko stołki kasa ,ale dbanie o swój byt ! Nie można tylko naciskać na szeregowych pracowników ale zacząć kontrolę od góry! To właśnie góra ma dostęp do wszystkich przywilejów włącznie z samochodami i paliwem, która swoje prywatne sprawy załatwia. Ostatnio byłem światkiem jak jeden z kierowników przyjechał do apteki służbowym samochodem i sobie nikoret kupował 🙂 Cieka
  we czy na wczasy również służbowymi jeżdżą ?

 2. Szkoda, że NŁ nie napisał, że gnój wylany na Dąbroskiego i jego zarząd to pomówienia i musieli tego dochodzić w sądzie, który w końcu zakończył to raz na zawsze i prokuratura w obszernym dochodzeniu żadnych nieprawidłowości i nadużyć nie znalazła, a my musimy dowiadywać się o tym ze strzępków doniesień z walnego. Dziwię się tylko, że żadnych konsekwencje nie są wyciągane w stosunku do tych, którzy przez półtora roku kładli tą spółdzielnię, co tu jest grane??

  • Nie napisał i nie napisze, bo w sądzie to się Dąbrowski i jego muzy o kasę kopali, a nie o sprawiedliwość. Nikt nie złożył doniesienia do prokuratury o nadużycia.
   Trzeba mieć tupet, żeby walczyć o kasę i podpiąć pod to teorię o rzekomych pomówieniach.

 3. Po 128 zarządzie będzie 129 zarząd a później 130 zarząd.
  A jak w spółdzielni coraz smutniej tak coraz smutniej .A kołchoźników coraz mniej .

 4. Stachu ze stachlewa

  Wyzucilista Jonka Dombroskiego to tero mota kmioty!Niech wom za mliko placi waldek wojciechoski bo to un najwincy namieszol.Za Jonka belo dobrze ale wiciok Wojciechoski namieszol.Cinko widze mleczarnie.

 5. Tomek! Widocznie jesteś za młody aby pamiętać jak wyglądała OSM przed p. Dąbrowskim.

 6. Uważam że wszyscy ci którzy kopali pod poprzednim prezesem powinni wyjechać z OSM na taczkach z łajnem.
  To będzie dobry początek dobrej zmiany.

 7. FMCG WORLD

  Uważam że Prezes Dąbrowski oraz OSM Łowicz to naczynia połączone, które razem tworzą harmonię na bardzo wielu szczeblach. Czas pokazał że każde z tych ,, naczyń” osobno odnosić sukcesy ma ciężko. Szanowni udziałowcy, odwagi i rozumu!!!.

 8. Smok wawelski

  Mieszkańcy Łowicza i pracownicy OSM oczekują powrotu p. Prezesa Dąbrowskiego aby zaprowadził porządek.

  • A za jego czasów był porządek?

   • My tu mamy własnych fachowców

    Szanowni powołajcie na prezesa 3 osoby boskie KJK, Bogusław krasnolicy i Mariusz przeciw a nawet za. Postępując za słowami KJK z debaty w ECO wołam stąd, z tej ziemi – MY TU MAMY WŁASNYCH FACHOWCÓW. Wspomniana wyżej trójca nieświęta zaprowadzi taki ład jak w mieście. Dodatkowo dzięki temu NŁ będzie miał co pisać – laurki dla KJK i niezliczone jego zdjęcia z kwiatami, pucharami, dziećmi, starcami, krowami, serkami, itp.

   • Swinta trujca to niedosly soltys lowica,Wolski,kosiorek i tyn tygo tyn Mihalok co za koryto zapszedol by diablu dusze.Uny powiat sprowadom. Na samo dno.Bankructwo.zoboczyta czy nie miolem racyi

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.