Plac zabaw dla młodszych dzieci w Parku Błonie jest aktualnie zamknięty z powodu trwającej wymiany części nawierzchni i ustawiania nowych urządzeń.

fot. tb/NL

Robotami na zlecenie ratusza zajmuje się od ponad tygodnia łowicka firma Nova, jej pracownicy powiedzieli nam, że realizacja prac zbliża się do połowy. Koszt prac zamknie się w kwocie 109 tys. zł.
Zlecenie obejmuje wymianę części płyt na pow. 355 m², ułożonych wokół centralnej części placu, na której ustawione są urządzenia do zabawy. Oprócz tego uwzględnia montaż na placu huśtawki typu gniazdo. Zaś na sąsiednim placu zabaw, dla starszych dzieci instalacja linarium umożliwiają wspinaczkę.

Prace są kontynuacją ubiegłorocznych, podczas których wymieniono część płyt w centrum placu dla młodszych dzieci, a pozostałe przełożono, na nowej podbudowie z cementem. Stare przełożone płyty, mimo, że prostowały się przez kilka tygodni ułożone w pryzmy, obecnie są już wykrzywione, podobnie jak miało to miejsce przed podjęciem prac.

fot. tb/NL
fot. tb/NL
fot. tb/NL

2 komentarze

  1. lato w pełni, rodzinne wyprawy na plac zabaw … a tu wstęp wzbroniony. Szkoda, że nie można było remontu przeprowadzić w okresie, gdy nie jest oblegany.

  2. Hahaha, znowu? Szkoda pieniędzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.