Policja i straż od kilku dni przeszukują okoliczne miejscowości i zbiorniki wodne w poszukiwaniu zaginionego 51-letniego mieszkańca Żychlina Jarosława Rapczyńskiego. Policja na swojej stronie zamieściła wizerunek poszukiwanego mężczyzny.

Mężczyzna wyszedł z domu 28 czerwca (w czwartek) ok. godz. 18.30 do sklepu i nie wrócił. W sobotę wszczęto poszukiwania. Mężczyzna ma 51 lat, jest szczupłej budowy ciała, wzrost 175 cm, włosy krótkie siwe. – W dniu zaginięcia ubrany był w koszulę na krótki rękaw koloru szarego z nadrukiem z przodu, spodnie 3/4 dresowe, buty koloru czarnego, sportowe – mówi Edyta Machnik, rzecznik KPP Kutno. – Osoby, które posiadają informację na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kutnie ul. Toruńska 14 lub telefonicznie na numer 997.

Do akcji obok funkcjonariuszy policji zostali zadysponowani strażacy z JRG Kutno, OSP Żychlin i OSP Śleszyn. Akcja z przerwami trwa od 30 czerwca. Przeszukano tereny wzdłuż rzeki Słudwii, łąki w okolicach Żychlina, tereny w Woli Popowej, Orątkach, Buszkowie, Zarębowie. Na razie poszukiwania nie przyniosły efektu.

1 komentarz

  1. Bardzo fajna fotka

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.