W niedzielę 19 maja w samo południe wystartuje ulicami Łowicza bieg na 5 km pod hasłem „Wyprzedź hejt! Bądź grejt!”, który organizują wspólnie Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Łowicz. Zapisy ruszyły już teraz.

Inspiratorką i koordynatorką wydarzenia jest Katarzyna Słoma, która jakiś czas temu zapowiedziała walkę z hejtem na swoim Facebooku. W jej ocenie to bardzo szkodliwe i niebezpieczne zjawisko, które w ostatnim czasie przybrało na sile.

– Ważne jest, żeby nie nakręcać dalej tego zjawiska i skupić się na pozytywnych emocjach, działaniach, rozwijaniu własnych pasji – przekonuje Katarzyna Słoma, która również amatorsko biega.

Bieg pod hasłem „Wyprzedź hejt! Bądź grejt!” ma być pierwszą akcją w ramach projektu #dziękujęNIEhejtuję.

Zgłoszenia do udziału w biegu ulicami miasta OSiR przyjmuje do 10 maja, wpisowe wynosi 30 zł.

6 komentarzy

 1. ofiara mafii łowickiej

  c.d. A ja cały czas powtarzam, że DOBRO wcześniej czy pózniej musi zwyciężyć. I Ludko popatrz- Za parę dni będzie 1-rocznica,też w długi majowy weekend, czteroosobowa grupka młodych ludzi “upolowała” mnie w pewnym miejscu.Widząc moje ogromne zmieszanie uspokoili mnie, że chcą mi pomóc i chcą odpowiedzi na jedno pytanie. Czy Pan coś zrobił MAFII ,że dookoła Pana tworzy tyle nienawiści ,że korumpuje,zniewala miejscową ludność od dzieci począwszy? NIE, NIC, NIE ! Do zobaczenia. Odeszli tak szybko jak szybko porusza się mafia – bo MAFIA wolno(!) nie chodzI. ALE TO przyszło TO D O B R O !

 2. ofiara mafii łowickiej

  Cytuje:’ Ludka
  27 kwietnia 2019 at 00:21 · Reply
  Świat pełen jest nienawiści. Teraz nikt nie pyta o prawdę, tylko osądza i wykonuje wyrok” – ale to wszystko robią przecież ludzie! Mnie od ponad 14lat monitoruje mafia ze skorumpowaną zarazą. Do dzisiaj nie wiem o co chodzi, a oni nie mając NIC DO MNIE zaczęli od PROWOKACJI – nękanie, popychanie,bicie, grożenie połamaniem, śledzeniem etc._ wynajmując do tego skorumpowanych mieszkańców, w tym dzieci i młodzież. c.d.

 3. Świat pełen jest nienawiści. Teraz nikt nie pyta o prawdę, tylko osądza i wykonuje wyrok.

  • Nie widziałem by ktoś kiedykolwiek zaszkodził urzędnikowi. Sąd ich nie potrafi ukarać a co dopiero ludzie.

 4. Od kiedy krytyka i niepochlebne opinie to hejt?

  • Trzeba CHWALIĆ CHWALIĆ jeszcze raz CHWALIĆ kto ma inne zdanie ten hejtuje przede wszystkim pana radnego cipińskiego , chłopak WYCHOWANY na fejsie gdzie wszystko jest wspaniałe i cudowne a tu nagle przyszło zderzyć się z rzeczywistością. Że nie wszystko co robi jest wspaniałe i cudowne

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.