Do 18 maja przyjmowane są zgłoszenia do udziału w pierwszym pokazowym treningu z cyklu Łowicz Muscle Day, który w sobotę 20 maja poprowadzą w Ośrodku Sportu i Rekreacji Nr 2 przy ul. Topolowej trenerzy personalni Piotr Borecki i Paula Mocior.

Inspiratorem akcji jest radny miejski Krystian Cipiński, który zaprosił znanych trenerów do Łowicza. – Myślę, że to coś czego w naszym mieście jeszcze nie było. A spodziewam się, że zainteresowanie będzie spore, tym bardziej, że mamy modę na ładny i wysportowany wygląd, zwłaszcza przed sezonem letnim – mówi nam Krystian Cipiński.

Zgłoszenia przyjmowane się do 18 maja na adres lowiczmuscleday@gmail.com. Organizatorom zależy, by wcześniej poznać liczbę uczestników, jacy wezmą udział w wydarzeniu. W przypadku bardzo dużego zainteresowania treningami, zamiast na siłowniach zostaną one zorganizowane w hali sportowej.

Jak wyjaśnił nam Krystian Cipiński, utytułowany zawodnik kulturystyki Piotr Borecki poprowadzi pokazowy trening na rzeźbę mięśnie klatki piersiowej dla panów. Z kolei ćwiczenia na zgrabne uda i pośladki zaprezentuje dla pań trenerka i zawodniczka fitness Paula Mocior. – Ze względu na ograniczenia sprzętowe trening będzie miał bardziej charakter pokazowy – mówi nam Krystian Cipiński.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

2 komentarze

  1. Łowicz umiera

  2. Dlaczego redakcja portalu http://www.lowicz24.eucenzoruje komentarze???
    Komentarze są wyrazem zdania czytelników.
    Osoby czujące się “poszkodowane” najczęściej pobierają wynagrodzeni z podatków obywateli miasta Łowicza. Etyka urzędnika po licjanta wymaga zachowań i postępowania zgodnie z konstytucją, a nie carskim podejściem urzędniczym. Pretensje i inne uwagi do Pana Boga, ale ten wymaga tego samego czyli pretensje do siebie. Jak ktoś tego nie rozumie to ma ograniczony umysł.