7 i 8 września odbędą się w Łowiczu dwudniowe obchody 39. rocznicy powstania NSZZ „Solidarność. Z tej okazji na obiektach OSiR nr 1 odbędzie się IV Turniej Zakładów Pracy, tzw. „Spartakiada”. Trwają zapisy drużyn chętnych do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji.

Fot. Archiwum NŁ

Zaproszenie do udziału w zawodach, które zostaną rozegrane w sobotę 7 września, zostało skierowane do pracowników łowickich zakładów pracy (również tych, które nie mają członków w „Solidarności”), pracowników ratusza i starostwa, a nawet służb mundurowych: straży, policji czy Zakładu Karnego. Swoją obecność potwierdziły już drużyny zakładowe z Kalisza, Szczecina i Nałęczowa.

W ramach rywalizacji odbędą się rozgrywki m.in. w piłkę nożną i siatkową, zawody rekreacyjne i konkursy – niespodzianki, w tym także dla szefów firm i urzędów. Po rozegraniu wszystkich konkurencji, w sali przy ul. Powstańców odbędzie się ceremonia wręczenia nagród i pucharów dla zwycięzców.

Fot. Archiwum NŁ

Zgłoszenia drużyn są przyjmowane u przewodniczącej Teresy Kowalskiej-Sucheckiej (mail: teresa.kowalska@agrosnova.pl, tel. 501-66-92-77) i jej męża Krzysztofa (mail: ksuchecki1954@gmail.com, tel. 606-96-83-52).

Obchody 38. rocznicy powstania “Solidarności” rozpoczęte

Święto “Solidarności” w Łowiczu

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.