Koło Wychowanków i Wychowanek Szkół Średnich Ogólnokształcących w Łowiczu przyjmuje już zapisy na XXI Zjazd Koleżeński w 105. rocznicę powstania koła. Zjazd odbędzie się w sobotę 28 września w budynku I LO im. Józefa Chełmońskiego przy ul. Bonifraterskiej.

Dyrektor I LO Dorota Dziekanowska i członek zarządu Koła Wychowanków i Wychowanek Szkół Średnich Ogólnokształcących w Łowiczu Henryk Zasępa podczas zjazdu Stowarzyszenia na rzecz Najstarszych Szkół w Polsce w I LO. Fot. Archiwum NŁ

W dniu zjazdu już od godz. 8.30 zostanie uruchomione biuro, w którym będzie prowadzona rejestracja uczestników. W programie m.in. prezentacja osiągnięć i dorobku szkoły oraz część artystyczna w wykonaniu uczniów. Będzie też okazja do odbycia sentymentalnej podróży po budynku szkoły.

O godz. 12 rozpoczną się plenarne obrady Walnego Zgromadzenia. Spotkanie w budynku liceum zwieńczy poczęstunek.

O godz. 16. w kościele ojców Pijarów zostanie odprawiona msza św. w intencji profesorów i wychowanków. Wieczorem, o godz. 19 odbędzie się bankiet w restauracji „Polonia w Zaciszu”.

Koszt uczestnictwa w zjeździe wynosi 70 zł (obejmuje materiały zjazdowe i catering), zaś udział w bankiecie w restauracji wiąże się z dodatkową opłatą 150 zł. Osoby, które chcą wziąć udział w zjeździe, powinny dokonać wpłaty na nr konta 19 1240 1819 1111 0000 1088 8025 z dopiskiem „Udział w zjeździe/bankiecie”.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.