Łowicka policja zatrzymała 4 stycznia trzech mężczyzn, którzy na terenie powiatów łowickiego, brzezińskiego i sochaczewskiego dokonali kradzieży paliwa. Są to osoby w wieku 20, 24 i 32 lata z powiatów skierniewickiego i sochaczewskiego. Byli już wcześniej znani policji. Prokurator rejonowy w Łowiczu zastosował wobec nich dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju.

Fot. KPP w Łowiczu

Mężczyźni dopuścili się na przełomie roku co najmniej 7 kradzieży paliwa, ale sprawa jest rozwojowa. Przemieszczali się Oplem Vectrą, na skradzionych tablicach rejestracyjnych. Podjeżdżali nim na stacje paliw i tankowali paliwo o wartości około 600-900 zł, po czym nie płacąc za nie, szybko odjeżdżali.

Policja przeszukała miejsca zamieszkania podejrzanych, w których znaleźli i zabezpieczyli samochód, którym jeździli „na akcje”, zbiorniki na paliwo i inne przedmioty jak np. kominiarki i łomy.

Fot. KPP w Łowiczu

Ponadto o 20-latka ujawniono 180 g marihuany. Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty kradzieży, za co grozi om kara pozbawienia wolności do lat 5. Najmłodszy dodatkowo – zarzut posiadania narkotyków.

 

3 komentarze

  1. jeszcze tych dilerów narkotyków z łowicza zamknąć

  2. BRAWO!!! Oby Wam się udało jeszcze złapać tych cwaniaków co okradają starsze osoby metodą na węgiel.

  3. Wielkie brawo dla Policji !!!!