Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj, 30 maja w godzinach wczesnoporannych na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 14 z drogą lokalną w pobliżu kościoła w Domaniewicach. Jeden z kierowców był pijany. Uszkodzone zostały 3 samochody.

Straż pożarna Łowicz, fot. ilustracyjne
Straż pożarna Łowicz, fot. ilustracyjne

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący osobowym Mercedesem 24-letni Kenijczyk jadąc od strony Łodzi w kierunku Łowicza, około godziny 6 rano, uderzył w wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej Fiata Seicento.

Tym samochodem kierowała 49-letnia mieszkanka powiatu łowickiego. Została przewieziona do szpitala w Głownie. Uszkodzony również został zaparkowany nieopodal dostawczy Ford Ducato.

[Aktualizacja] Jak ustaliliśmy kierowca Mercedesa próbował uciec z miejsca zdarzenia, został jednak zatrzymany w okolicach Krępy.

Kierująca Fiatem Seicento była trzeźwa, natomiast badanie pod tym kątem obywatela Kenii wykazało, że ma 0,92 mg/dm3 alkoholu w powietrzu wydychanym z płuc.

Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Policja, fot. arch. NŁ
Policja, fot. arch. NŁ

6 komentarzy

 1. Niech redakcja rozwinie temat i sprawdzi, czy kierowca tego dnia nie narobił więcej szkód po drodze. Prawdopodobnie już w Strykowie najechał na tył innego pojazdu skręcającego w lewo.

 2. mieszkaniec

  siema eniu xd

 3. Z opisu wynika, że dobry adwokat może powalczyć i to kobieta była sprawcą.

  • Nikt nie twierdzi że to on był sprawcą kolizji,co nie zmienia faktu że popełnił przestępstwo

   • Po aktualizacji tekstu widać, że nawet przestępstwo z możliwością zaostrzenia kary (ucieczka).

 4. Alkoholik

  Kenijczyk pijany? Eeee to już swój chłop, Polak 🍻😂.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.