Do zderzenia się trzech samochodów na 386 km autostrady A2 w okolicach węzła Łowicz (na wysokości Łyszkowic) doszło dzisiaj, 27 czerwca, po godz. 11. Jedna z pasażerek trafiła do szpitala w Skierniewicach.

W zdarzeniu na pasie w kierunku Warszawy uczestniczyły trzy pojazdy. Pierwszy z nich był Opel Astra, którym podróżowali dwaj mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego: kierowca w wieku 43 lat i jego pasażer w wieku 34 lat. 

Samochodem KIA kierował 36-latek z powiatu skierniewickiego, jadąca z nim pasażerka w tym samym wieku trafiła do szpitala w Skierniewicach. Osobowym Mercedesem jechało dwóch obywateli Ukrainy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło, gdy Opel Astra zaczął zwalniać z powodu prac prowadzonych na autostradzie. Wówczas w Opla uderzyła KIA, zaś Opel uderzył w barierki i zderzył się osobowym Mercedesem. 

O zdarzeniu na A2 napiszemy w czwartek w NŁ.

2 komentarze

  1. a moze ci debile od autostrad nie naprawiali /czyscile etc by autostrady w zwykle dni , kiedy jest najwiekszy ruch ale w weekendy? Albo lepeij oznaczali ze cos robia

  2. Jak zwykle “rowerem za krowami” a nie autostradą. Autostrada jest dla tych co odrobinę łykneli matematyki i fizyki. Wiedzą jak jedzie pociąg ze stacji A do stacji B i ile drogi potrzebuje na hamowanie. A Ci co tego się nie nauczyli to potencjalni mordercy.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.