Dwa samochody zderzyły się około godz. 17.45 pod Gągolinem Północnym w gminie Kocierzew Południowy. Troje dzieci trafiło do szpitali na obserwację, w tym niemowlę.

Zderzyły się, audii prowadzone przez 18-letnią mieszkankę powiatu łowickiego oraz mitsubishi prowadzone przez 53-letniego mieszkańca Szczytna. Samochody jechały z przeciwnych kierunków. Do kolizji doszło w momencie wymijania – uderzyły w siebie bokami na wysokości przedniego koła. Oba samochody zatrzymały się na jezdni, kierowcom udało się uniknąć wjechania do przydrożnych rowów.

Uczestnikom zdarzenia, w Audi jechało pięć osób, a w Mitsubishi dwie, prawdopodobnie nic poważnego się nie stało. Dzieci zostały jednak zabrane do szpitala na obserwację. Niemowlę zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi, lądował on na boisku w Boczkach Chełmońskich.

W wyniku zdarzenia droga łącząca Kompinę z Jeziorkiem była nieprzejezdna.

Mniej więcej w tym samym czasie doszło do dwóch innych zdarzeń drogowych. Na Autostradzie A2 dachował samochód osobowy Lancia, zaś w pod Strzelcewem na drodze wiodącej z Łowicza do Kocierzewa, wypadł z łuku drogi i także dachował osobowy Hyundai, w którym podróżowały 4 osoby. W obu tych przypadkach nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Komentowanie nie jest możliwe.