Młodzieżowi Radni Miejscy kolejnej kadencji kontynuuje pomysł rozdawania kwiatów z okazji Dnia Kobiet.

Dzisiaj, 8 marca, od godz. 10.00 męska część MRM rozproszyła się po mieście, by rozdać napotkanym paniom 250 żółtych tulipanów. W akcji zaangażowali się Szymon Szaleniec (I LO), Jakub Nowak (ZSP 3), Bruno Wawrzyniecki (II LO), Szymon Kucharski (ZSP 2) i Marcel Filipiak (ZSP 1).

„Ojej, dziękuję!”, „Jak miło!”, „A od kogo to?” – to przykładowe reakcje pań, choć inicjatywę młodzieżowych radnych chwalili też panowie.

5 komentarzy

 1. Uważam, że to bardzo miły gest, miałam wczoraj przyjemność dostać jednego z tych 250 tulipanów i sądzę, że tak jak dla większości pań było to miłe zaskoczenie.

 2. W związku z koalicją jaką zawarł burmistrz to oprócz tej komunistycznej tradycji młodzieżówka powinna zorganizować pochód 1 majowy i parade równości

  • Komunistyczne???????
   Lepiej poszukaj dokładnie w Encyklopedii,jeśli ją posiadasz!!!!!!!

   • Wiesz co to była międzynarodówka socjalistyczna w USA wiesz ze Stalin podniósł to pseudo święto do rangii państwowej przy jednoczesnym upodleniu kobiet.ponadto młodzieżowa rada w Łowiczu niczym się nie różni od Rady Miejskiej..rozdawnicteo i zero pomysłu na rozwój miasta

   • + słownik ortograficzny dla bacy.