Przez całe lato można korzystać z atrakcji, jakie Łowicki Ośrodek Kultury przygotował w ramach tegorocznej odsłony TURBOwakacji. Prezentujemy, co ciekawego wydarzy się jeszcze w lipcu. 

ŁOKstreet Boys zapraszają dzieci na filmy. Fot. ŁOK

W każdy wakacyjny wtorek lipca i sierpnia o godz. 19.30, w bazylice katedralnej odbywają się koncerty w ramach 31. odsłony Międzynarodowego Festiwalu Organowego Jan Sebastian Bach 2019.

Co środę o godz. 11 ŁOKstreet Boys zapraszają dzieci na filmy, a w czwartki o tej samej porze czeka na nie Giercowanie, czyli turniej gier na dużym ekranie kina Fenix.

Kino Fenix zaprasza na Wakacyjne Pasmo Filmowe. Przez ponad 2 miesiące, codziennie o godz. 19 zostanie zaprezentowanych 10 gorących tytułów filmowych. Premiery zawsze w piątki.

W lipcowym programie TURBOwakacji znalazły się także dwie propozycje warsztatów plastycznych, które poprowadzi Aleksandra Grzegorek. 22 i 23 lipca o godz. 11 będą to „O rety, instrume(n)TY!”, w czasie których dzieci wykonają proste instrumenty z materiałów plastycznych, np. bębenek czy grzechotkę. Z kolei 25 i 26 lipca, na spotkaniach o godz. 11 dzieci będą pracowały nad wykonaniem własnej „Książki artystycznej”.

27 lipca zaplanowano Łopen Stage, czyli wieczór dowcipu.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.