Jak co roku od kilkunastu lat w okolicy Świąt Bożego Narodzenia, tak i w tym roku rozegrany zostanie charytatywny turniej Gwiazdy na Gwiazdkę. Impreza koordynowana przez Krystiana Cipińskiego odbędzie się w piątek, 4 stycznia 2019 roku, o godz. 16.30 w hali sportowej OSiR nr 1 w Łowiczu przy ul. Jana Pawła II 3.

Fot.: Gwiazdy na Gwiazdkę.

Już po raz piętnasty na parkiecie hali OSiR nr 1 w Łowiczu spotkają się legendy i pasjonaci piłki nożnej, aby rozegrać charytatywny turniej Gwiazdy na Gwiazdkę. Celem imprezy w tym roku jest pomoc 4-letnim braciom Frankowi i Kubie Milczarkom z Łowicza.  

W najbliższy piątek w szranki staną cztery drużyny: Ryba Team, Raperzy i Przyjaciele, Reprezentacja Dziennikarzy oraz Reprezentacja PKO BP. Wśród nich pojawią się znane postacie ze świata polskiej piłki nożnej i mediów, między innymi: Maciej Rybus, Maciej Szczęsny, Sebastian Mila, Marcin Żewłakow, Tomasz Kiełbowicz, Jacek Magiera, Piotr Grzelczak, Mariusz Stępiński, Wojciech Trochim, Mateusz Wdowiak, Mateusz Cetnarski, Marcin Krzywicki, Andrzej Twarowski, Bartosz Ignacik, Grzegorz “Gabor” Jędrzejewski, Marcin Lepa, showman Bilguun Ariunbaatar, aktor Antoni Królikowski, czy też raperzy Eldo i Green.

W trakcie imprezy prowadzone będą licytacje gadżetów i  fantów sportowych z autografami, m.in. koszulki reprezentacyjne, czy klubowe Roberta Lewandowskiego, Arkadiusza Milika, Thiago Cionka, Mauro Icardiego.

Sprzedaż cegiełek  rozpocznie się w miejscu imprezy od godz. 15.45, a nominały to: 15, 50 i 100 zł.

 – Mamy duże apetyty na to, aby przynajmniej dogonić ten wynik z ubiegłej edycji. Mówię o wyniku finansowym. Myślę, że możemy się do tego wyniku zbliżyć, ale gdzieś tam cień nadziei z tyłu głowy jest, że może osiągniemy kolejny rekord. Jest ku temu dużo przesłanek, bo mam bardzo dużo fajnych fantów na licytację. Chyba nigdy aż tylu nie mieliśmy jeszcze przed imprezą, a z pewnością sporo do nas jeszcze przyjedzie. Bardzo fajne nazwiska też zawitają do Łowicza. Szczególnym sukcesem jest dla nas zapowiedziana obecność Sebastiana Mili i Mariusza Stępińskiego, jako nowych gości. Mariusz był u nas w 2012 roku, wtedy jeszcze jako początkujący gracz ekstraklasy, a teraz już jako zawodnik ligi włoskiej. Tak, że rodzina turnieju nam się powiększa, możliwości też są coraz większe, coraz bardziej rozpoznawalna jest ta impreza i nie zwalniamy tempa. Będzie też na pewno fajne show na początku, tak że serdecznie zapraszam wszystkich do przyjścia, ale też zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy będzie mógł niestety wejść niestety na OSiR w tym dniu. Dlatego dla tych, którzy nie będą mogli być z nami mamy przygotowaną transmisję on-line  – skomentował Krystian Cipiński, koordynator turnieju.

XV edycja “Gwiazd na Gwiazdkę” – Łowicz, 2019.01.04 (piątek):
Ryba Team: Maciej Szczęsny – Maciej Rybus, Wojciech Trochim, Marcin Krzywicki, Piotr Grzelczak, Marcin Żewłakow, Sebastian Mila, Daniel Mąka, Jacek Magiera, Tomasz Kiełbowicz i Maciej Wyszogrodzki.
Raperzy i Przyjaciele: Leszek “Eldo” Kaźmierczak – Adam “Green” Ciesielski, Jakub “Kochan” Kochanowski, Jarosław “DJ Cider” Korkosz, Michał “Klasik” Karliński, Bilguun “Bill” Ariunbaatar, Antoni Królikowski (aktor), Mateusz Cetnarski, Sebastian Steblecki, Mateusz Wdowiak i Robert Chwastek.
Reprezentacja Dziennikarzy: Grzegorz “Gabor” Jędrzejewski – Marcin Lepa, Andrzej Twarowski, Marek Furjan, Bartosz Ignacik i Piotr Gołos.
Reprezentacja PKO BP Sport-Team: Michał Sochacki – Mateusz Złotowski, Piotr Hełmecki, Łukasz Masłowski, Adam Wielgołaski, Robert Zawardzin i Mariusz Stępiński.

Fot.: Gwiazdy na Gwiazdkę.

Komentowanie nie jest możliwe.