W sobotę 23 listopada ekipa telewizyjna TVP 3 Łódź zagości w Muzeum w Łowiczu, gdzie będzie nagrywać poranną audycję śniadaniową. Następnego dnia, w niedzielę o godz. 10.15 warto oglądać program „Budzi się ludzi” w Regionalnej Trójce, w którym wystąpi wielu gości z Łowicza.

Do rozmów zostali zaproszeni m.in. dietetyk Ewelina Wojtysiak, biegacz Maciej Jędrachowicz, Piotr Marciniak – prezes Stowarzyszenia Historycznego im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu, Wojciech Waligórski – redaktor naczelny NŁ, Stowarzyszenie „Cztery Łapy”, florystka Michalina Ługowska i trenerka zumby Joanna Gałka-Walczykiewicz.

W nagraniach weźmie udział także reprezentacja Zespołu Śpiewaczego „Ksinzoki” i wielu innych muzycznych gości. Naczelnik miejskiego wydziału kultury Michał Zalewski opowie z kolei o konkursie na Łowicką Szopkę Bożonarodzeniową.

Wcześniej ekipa TVP Łódź odwiedziła też malownicze miejsca w Łowiczu i okolicy, o których przygotowała krótkie materiały filmowe.

Audycję znajdziecie tutaj: https://lodz.tvp.pl/45395299/bsl-weekend?fbclid=IwAR1alRwDNW91EVzvakQvReTXuf2zK2bLJLVA1L97zF0N8IYDIaeqDW2SkUM

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.