Tylko jeden zawodnik UKS Błyskawica Domaniewice wystąpił na łyżwiarskim torze w Tomaszowie Mazowieckim podczas trwających w dniach 22-23 grudnia 2018 roku Mistrzostwach Polski w Wieloboju Sprinterskim. Był nim Sebastian Janicki, który niestety nie przywiózł żadnego medalu, zajmując ostatecznie 16 miejsce w wieloboju sprinterskim.

Fot.: Radosław Tafliński.

To pierwszy raz od bardzo dawna, kiedy Błyskawica nie wywalczyła żadnego medalu, a do tego po zakończeniu kariery łyżwiarskiej przez Wojciecha Suta, nie wystawiła również swojej drużyny na starcie biegu drużynowego.

Nie najlepszym sezonem może się pochwalić Sebastian Janicki, który podczas  obydwu dni rywalizacji zajmował dalekie miejsca w klasyfikacji. Pierwszego dnia zawodów Sebastian wystąpił  na dystansie 500 i 1000 metrów zajmując odpowiednio 19 i 18 miejsce. Następnego dnia wypadł nieco lepiej, ale było to dopiero miejsce 14 i 15, co dało mu ostatecznie 16 miejsce w wieloboju sprinterskim.

Zarówno Zbigniew Bródka, jak i  Artur Janicki nie wystąpili w Tomaszowie Mazowieckim ze względu na to, że nie są oni typowymi sprinterami i specjalizują się w biegach na 1500 m lub dłuższych.

Komentowanie nie jest możliwe.