Nowa zatoka parkingowa z miejscami dla 22 samochodów osobowych oraz chodnik powstaną wzdłuż ogrodzenia cmentarza przy ul. Blich w Łowiczu – po lewej stronie od głównego wejścia.

Zanim rozpocznie się budowa parkingu, trzeba było wyciąć pięć drzew rosnących w miejscu, gdzie powstanie. Trzeba przyznać, że robotnikom, którzy dziś rano wycinali drzewa nie zabrakło fantazji.

Nie skorzystali z podnośnika czy też usług firmy zajmującej się wycinką, ale przycinali drzewa wykorzystując w nietypowy sposób… łyżkę koparki.

Wycinka drzew przy ul. Blich w Łowiczu, fot. ww
Wycinka drzew przy ul. Blich w Łowiczu, fot. ww

Wzdłuż cmentarnego muru przy ul. Blich zaprojektowane są łącznie 42 stanowiska postojowe. Prawie połowę z nich wybudowano już przed kilkoma laty i cieszą się dużym powodzeniem. Bywa, że nawet w dni nie będące świętami, miejsca do zaparkowania w rejonie cmentarza brakowało.

Teraz mają zostać wybudowane 22 kolejne miejsca do parkowania (w tym 3 szersze dla osób niepełnosprawnych) na odcinku wzdłuż muru cmentarza od głównego wejścia w stronę skrzyżowania z ul. Seminaryjną.

Wycinka drzew przy ul. Blich w Łowiczu, fot. ww
Wycinka drzew przy ul. Blich w Łowiczu, fot. ww

9 komentarzy

 1. Cie obchodzi zapytac mozesz

  Co was interesuje swiry jak to jest robione. Chlopaki daja rade i to jest najwazniejsze. Gula macie czy co? A jak parking bedzie zrobiony to bedziecie chwalic i parkowac tam nie? Wtedy bedzie wszystko cacy… jaka patologia w ogole zajmijcie sie swoimi zonami zeby glypstw w tym czasie nie robily. Albo zacznijcie skrecac dlugopisy. Zreszta sa tramwaje dacie sobie rade! Jebac tych co za plecami sieja ferment!!!

 2. Naród kapusiów. Tfu ….sygnalistów

 3. Wreszcie coś się tu robi… Jeszcze powinno powstać kilka miejsc parkingowych od ulicy seminaryjnej tuż przy wejściu na cmentarz od tej ulicy.. A wycinka drzew… No raczej jak się coś robi trzeba coś wyciąć…

 4. Czy przy budowie parkingu trzeba usuwac az 5 drzew nie mozna bylo wkomponowac ich w parking.? Najlepiej wyciac wszystko i zostawic betonowy plac a drzewa to zycie

  • Zainteresowany

   Ponieważ Droga A, Polacy to sarmacki naród stepowy i do drzew nie jest przyzwyczajony. Woli je wyrzynać i dusić się w smrodzie.

 5. Kurła. Toż to piękna robota majstrów 🙂 nie ma się do czego przyczepić 🙂

 6. Pracodawca widać że ma gdzieś przepisy BHP pracowników. Fajne zdjęcia, mam nadzieję że trafią gdzie trzeba.

 7. Janusz, gdzieś ty wlazl 😀

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.