Za nami kolejna edycja największych targów motoryzacyjnych odbywających się w Polsce – Warsaw Motor Show 2019. Mieli w niej okazję uczestniczyć uczniowie ZSP nr 1 w Łowiczu wraz z opiekunami.

fot. ZSP nr 1

Przez trzy dni, od 25 do 27 października w Nadarzynie można było podziwiać wspaniałe samochody, nie zabrakło też motoryzacyjnych premier. W kilku halach i na wolnym powietrzu wystawionych było kilka tysięcy pojazdów. Ekspozycja zajęła 10 hektarów.

– Najważniejszym wydarzeniem był pokaz nowej generacji Land Rovera Defendera, ale nie była to jedyna premiera targowa. Po raz pierwszy oficjalnie w Polsce zaprezentowane zostały również nowy Peugeot 208, Audi Q3 Sportback oraz coraz lepiej radzący sobie na polskim rynku nowy SsangYong Korando – relacjonuje opiekująca się na tym wyjeździe młodzieżą Justyna Kleszcz.

Oprócz ekspozycji nowych aut, odbywały się także konferencje motoryzacyjne i pokazy driftingu. Nie mogło zabraknąć pojazdów z napędem elektrycznym, były to nie tylko auta, ale także skutery, rowery i hulajnogi.

fot. ZSP nr 1
fot. ZSP nr 1

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.