Zenek Martyniuk zdecydowanie zwyciężył w internetowym plebiscycie Łowickiego Ośrodka Kultury na artystów, których w tym roku chcielibyście usłyszeć podczas imprez plenerowych w Łowiczu. I udało się. Muzyk disco polo wystąpi na Księżackim Jadle.

Zenon Martyniuk z wianuszkiem młodych fanów, uczniów Zespołu Szkół w Lubiankowie. Fot. Zespół Szkół w Lubiankowie

Przed nami dwie największe imprezy plenerowe w naszym mieście: 23 i 24 czerwca Dni Łowicza oraz 9 września Księżackie Jadło. Wiele umów z artystami zostało już podpisanych. – W największej mierze kierowaliśmy się wynikami internetowego plebiscytu – mówi nam burmistrz Krzysztof Kaliński.

Podczas Dni Łowicza w sobotę 23 czerwca wystąpią Patryk Kumór, Strachy na Lachy oraz Romuald Lipko z programem złotych przebojów. Następny dzień (niedziela 24 czerwca) rozpocznie się od atrakcji dla dzieci i koncertu, które są jeszcze ustalane. Muzycznymi wykonawcami będą Natalia Szroeder i Andrzej „Piasek” Piaseczny.

Podczas Księżackiego Jadła, 9 września, wystąpi gwiazda muzyki cygańskiej Dziani, Zenon Martyniuk, Skaldowie i jeszcze jedna gwiazda, która jest jeszcze ustalana.

2 komentarze

  1. Piekna i mloda

    Chyba bys nie chcial Lady Pank….co koncert to nacpany pare lat temu.to dziewczynie aparat za kilka tysiecy rozwalil… ludzie za niego piosenki spiewali ni e polecam….

  2. Tak bardzo liczylem na LADY PUNK.Moze jednak sie doczekam,

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.