Owacjami na stojąco publiczność nagrodziła utalentowanych muzycznie uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Głownie, którzy dzisiejszego wieczoru, 5 stycznia, dali wspaniały Koncert Noworoczny.

Występ chórzystów, solistów, instrumentalistów i tancerki, przygotowany przez nauczycielkę i opiekunkę chóru Ewę Kowalską,  dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń licznie zgromadzonym gościom. Tych uroczyście przywitała dyrektor placówki Beata Pilarska. 

Koncert Noworoczny był muzyczną podróżą w czasie i przestrzeni, bo w murach “Dwójki” zabrzmiały zarówno najpiękniejsze polskie kolędy, znane od wieków, jak i piosenki świąteczne z różnych krajów europejskich, odśpiewane w kilku językach. Kolędę “Cicha noc” młodzi artyści wykonali po: angielsku, niemiecku, hiszpańsku, rosyjsku i polsku. Widownię poruszyła także przepiękna interpretacja utworu “Uciekali” z musicalu “Metro”.

Bez wątpienia warto było wybrać się na to wydarzenie. O panującym na zewnątrz mrozie zapominało się już po pierwszych taktach muzyki, a po koncercie na wszystkich czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów.  

Więcej na ten temat napiszemy w gazetowym wydaniu “Wieści”, a teraz zachęcamy do obejrzenia zdjęć:

 

Komentowanie nie jest możliwe.